Maceraya, meraklıların sorularına ve
karavanınızın göreceği ilgiye de şimdiden hazır olun.

Karavan Kiralama

Karavanlar farklı coğrafyalara, farklı kültürlere ulaşmak için yapılan seyahatler için bir araçtır. Doğayla iç içe olmanın dışında medeniyetten de ayrı kalmaz, kasabalar, şehir içleri, antik yapılar da karavanla seyahat edenlerin ilgi alanına girmektedir.

KARAVAN KİRALIK İLE KARAVAN KİRALAMAK

 Karavan Kiralık ile kapsamlı karavan kiralama sitemize hoş geldiniz. Düşük fiyatlı kaliteli karavanlarımızı kiralamak ve karavan hakkında detaylı bilgiler bulabileceğiniz bir karavan kiralama merkezidir. Tatillerinizi uygun ve keyifli bir hale getirmek için size yardımcı oluruz. Böylece karavanlarımızı kiraladığınız andan itibaren yüzünüzdeki gülümseme hiçbir zaman kaybolmaz.

 

CAZİP FIRSATLARLA SUNULAN KİRALIK KARAVANLAR

Motokaravan, Çekme Karavan, Lüks Karavan gibi farklı ebat ve boyutlarda alternatif karavan modellerimiz bulunmaktadır. Otomatik vites karavan, Manuel vites karavan gibi seçeneklerimizle alıştığınız sürüş şeklini seçebilirsiniz. Karavan Kiralık indirimli fiyatlarla cezbedici fırsatlar sunmaktadır

KARAVAN KİRALAMA ROTA REHBERİ

Karavan Kiralık olarak siz değerli müşterilerimize her türlü yol yardım ve karavan seyahet rotanızı belirlerken rehberlik hizmeti gibi bir çok ayrıcalıktan faydalanmanızı sağlıyoruz. Karavan Kiralayarak Türkiye'nin keşfedilmemiş yerlerini görmenizi sağlıyoruz.

3 ADIMDAKARAVAN KİRALAMA

1- KARAVAN MODELLERİNİ İNCELE KENDİNE UYGUN OLANI SEÇ

2- KARAVAN KİRALAMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇ

3- KARAVANIN İSTEDİĞİN TARİHTE HAZIR 

 

 

LATEST POSTS

Karavanla Gidilmesi Gereken YerlerRead more +05 Şubat 2019 By Karavan Kiralama in Karavan İle seyahat

Karavanla Gidilmesi Gereken Şehirler

KARAVANLA GİDİLMESİ GEREKEN ŞEHİRLER Karavan tatiliniz için gidilip görülmesi gereken en güzel bölgeleri aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Marmara Bölgesi Doğu Anadolu Bölgesi Ege Bölgesi Akdeniz Bölgesi İç Anadolu Bölgesi Karadeniz Bölgesi Karavan tatili için önemli olanların arasında 2. Sırada gideceğiniz bölge yer almaktadır. Normal bir tatil için seçtiğiniz yerlere ne kadar önem veriyorsanız karavanla çıkacağınız tatil
Karavan Kiralama FirmasıRead more +04 Ocak 2019 By Karavan Kiralama in Karavan İle seyahat

KARAVAN KİRALAMA FİRMASI

Karavan Kiralama Firması Yeni yıla girmemizle beraber havaların güzelleşmesine sadece 3 ay kaldığını düşünürsek güzel havalarda karavan tatilimizi planlamaya başlayabiliriz. Yaz sıcağında olmasa bile bahar aylarında gidip görülebilecek muhteşem yerler de bulunmaktadır. Karavan kiralamak için bahar aylarını veya yaz aylarını beklememize gerek yoktur aslında. Kış aylarında da gezmek ve vakit geçirmek için oldukça güzel yerler
Sahibinden kiralık karavanRead more +12 Aralık 2018 By Karavan Kiralama in Karavanlar

Sahibinden Kiralık Karavan

Sahibinden Kiralık Karavan Karavan mevsimi yaz kış farketmeksizin yoğunlukta olan ve tercih edilen bir mevsimdir. Karavan denildiği zaman akla hemen yaz mevsiminde gidilecek olan yerler gelir fakat kışın da karavan kiralamak kiralayacağınız karavanın teknik ihtiyaçlarına uygunsa yapılabilmektedir. Sahibinden kiraladığınız karavanın masrafları sahibine ait olup sizlere daha önce yaptıkları karavan turları hakkında da bilgi vermeleri oldukça

AVANTAJLAR

Karavan Kiralama Avantajları
 • Karavanla seyahat etmek kimisi için vazgeçilmez bir alışkanlık kimisi için değişik bir macera olarak gözükse de günümüzde karavan kiralamanın mantıklı olduğunu gösteren birçok neden vardır.
 • Kalabalık tatil beldelerinden uzakta, maliyetini kendine göre ayarlayabildiğin, extra harcamalardan kaçınabileceğin bir seyahat biçimi olarak karavan kiralamanın avantajları vardır.
 • Eğer satın almayı düşünüyorsanız bütçenizi yüksek tutmak ve araçla ilgili çıkan bütün sorunları kendiniz halletmek durumunda kalabilirsiniz. Karavan kiralamanın en büyük avantajı elinizden yüklü miktarda nakit çıkışı yaşanmamasıdır.
 • Normal bir araç kiralamakla karavan kiralamak arasında ki farklar hem maliyet açısından hem de rahatlık açısından açıkça ortadadır. Normal araçla yapacağınız uzun seyahatlerde konaklama için ayrıca bir para ödemeniz gerekmektedir.
 • Konaklamak istediğiniz yer şehrin kalabalığı dışında olsun diyorsanız seçenekleriniz azalmaktadır. Karavan kiralamak hem şehrin kalabalığından uzaklaşmanızı, belli bir rotada sabit kalmamanızı hem de konaklama parası vermemenizi sağlar.
 • İlk defa karavanla yolculuk yapacak olan insanlar için karavan kiralamanın birçok avantajı vardır. Araç kiralama şirketlerinin araçların kasko, trafik sigortası ve motorlu taşıtlar vergisinin ödenmesi kiralarken verdiğiniz ücretin içinde yer almaktadır.
 • Bu ödemeler eksiksiz ve zamanında gerçekleştirilmektedir. Aracın tüm bakımları, lastiklerin güvenilirliği ve ömrü, herhangi bir kaza durumunda aracın tamiri verilen hizmetler içerisindedir.
 • Geriye karavan kiralayacakların yapması gereken güvenilir bir kiralama şirketi bulmak ve rotasını belirlemektir. Günümüzde birçok araç kiralama sitesi bulunmaktadır.
 • Araç kiralamadan önce güzel bir fiyat araştırması ve fiyata göre güzel bir konfora sahip olmaya dikkat etmek gerekmektedir. Pazar araştırması yaparken güncel fiyatlara bakmak gerekmektedir.
 • Eğer çekme karavan kiralayacaksanız B tipi ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Seyahate kaç kişi çıkacağınızı belirledikten sonra ona göre bir karavan kiralamanız gerekmektedir.
 • 3 kişiden az olacaksanız 10 15 metrekarelik karavanlar ideal karavanlardır. Daha fazla olacaksanız daha büyük bir karavan tercih etmelisiniz. Karavanla kalabalık bir şekilde tatile çıkmak kiralayacağınız karavanın maliyeti açısından daha hesaplı olacaktır.
 • Kiraladığınız karavanla yolculuğa çıkmadan önce kiraladığınız şirketle gideceğiniz rotalar hakkında bilgi alışverişi yapmak karavan parklarının nerelerde olduğunu öğrenmek yolculuğunuza büyük bir avantaj sağlamaktadır.
 • Ayrıca karavanın içinde ki eksik olan ihtiyaç duyduğunuz malzemeler kiraladığınız şirket tarafınca tamamlanacaktır. Karavan satın almak epey yüklü bir bütçe isteyen bir iş ve sonrasında vergisi de biraz can sıkıcı olabiliyor.
 • Satın aldığınız karavan belki de bir süre sonra isteklerinizi karşılamıyor artık gözünüze hitap etmiyor ya da küçük geliyor olabilir.
 • bu gibi durumlarla karşılaşmamak için bütçene veya değişen tarza göre karavan kiralamak en önemli seçenek olacaktır. Kiraladığınız karavanın aynısını kiralamak istemeyebilirsiniz ya da daha büyüğünü kiralamak isteyebilirsiniz.
 • Bu seçenek karavan satın aldıktan sonra pek mümkün olmamaktadır. Karavan satın aldıktan sonra geriye kalan her şeyiyle bizzat ilgilenmek tatildeyken çıkan herhangi bir sorunla vakit kaybetmek hiçbir tatilcinin istemeyeceği bir şeydir. Bu yüzden karavan kiralamanın büyük avantajlarını göz ardı etmemek gerekmektedir.
TOP